Obchod
Zľava!

Dobrý pastier a dieťa. Radostná cesta

11,50

Kniha Dobrý pastier a dieťa. Radostná cesta sa zaoberá tým, aké miesto v ranom detstve zohráva náboženská formácia dieťaťa. Kladie si otázky ako: Prečo je potrebné už v takom skorom veku uvádzať deti do osobného vzťahu s Bohom? Ako ich viesť, aby sme rozozvučali tú správnu strunu v hĺbke ich srdca?

Autorkami knihy sú zakladateľky programu Katechéz Dobrého pastiera, biblistka Sofia Cavalletti a montessori lektorka Gianna Gobbi, lekárka a montessori odborníčka Dr. Silvana Quattrocchi Montanaro a dlhoročné katechétky Patricia Coulter a Rebekah Rojcewicz.

V prehľadnej a praktickej publikácii sa delia o svoje dlhoročné skúsenosti, ako cez Sv. písmo a liturgiu pomôcť dieťaťu poznávať tajomstvá našej viery. Ponúkajú tiež užitočné úvahy a základné odporúčania pre všetkých, ktorí sprevádzajú malé deti na duchovnej ceste, či už sú to rodičia, učitelia alebo katechéti.

Späť k produktom

Kategórie:

Popis

Obsah celého programu KDP je tak rozsiahly, že ho nie je možné zachytiť v žiadnej knihe, čo ani nie je jej cieľom.Čo by však chcela táto kniha ponúknuť je predstavenie základných princípov Katechéz Dobrého pastiera a ich uplatnenie nielen v átriu (mieste, kde sa KDP konajú) ale i domácom prostredí, v živote rodiny. Je výbornou pomôckou, ako sa s deťmi rozprávať o Bohu, ktoré úryvky zo Svätého písma im ponúknuť, ako im pomôcť pochopiť svätú omšu, či ako prežiť veľké cirkevné sviatky s deťmi v rodine i farnosti a tak ich sprevádzať pri budovaní si ich vlastného vzťahu s Bohom.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.28 kg
Rozmery 20 × 24 × 0.8 cm
Chcete dostávať novinky z Katechéz?


    Chcem darovať

    Darujte pravidelne 5, 10, 20 alebo 50 eur mesačne, aby deti na celom Slovensku mohli spoznávať Ježiša a jeho lásku. Číslo účtu nášho OZ je: SK4009000000005152827560.