Mentoring

Mentoring

Čo je to mentoring?
Mentoring je forma rastu, kedy si cez individuálne konzultácie prehlbujeme vedomosti v oblasti KDP. Je to priestor, kde skúsená katechétka – mentorka radí a odovzdáva svoje skúsenosti vedúcim a asistentom átrií.

V čom nám môže mentoring pomôcť?
Služba v átriu prináša veľa radosti a žasnutia spolu s deťmi nad veľkosťou Božej lásky. Často však prináša aj veľa otázok a rozmýšľania nad tým, ako zareagovať na situácie, ktoré v átriu s deťmi vzniknú, ako hlbšie a užitočnejšie sprevádzať deti pri jednotlivých katechézach. Na hľadanie odpovedí na tieto otázky slúži práve mentoringový rozhovor.

Pre koho je metoring určený?
Mentoringový rozhovor je určený pre vedúcich átrií a asistentov.

Kto ho vedie?
Mentoring vedie skúsená katechétka – mentorka. V tomto školskom roku ich bude viesť Mária Dzurillová pre vek 3 – 6 a Katarína Brezová pre vek 6 – 9.

Ako to prebieha?
Na mentoringový rozhovor sa treba dopredu prihlásiť cez prihlasovací formulár na webe, v kalendári si zvoliť dátum a čas a následne vybrať tému. Po úspešnom prihlásení sa Vám príde potvrdzovací email so skype kontaktom na mentorku.

Mentoringový rozhovor zvyčajne trvá 60 minút. Môžete sa ho zúčastniť aj so svojimi asistentkami.

Obsah rozhovoru je dôverný a nebude nikde zaznamenávaný ani zverejňovaný.

Chceme, aby bol tento čas pre Vás čo najviac obohacujúci, preto odporúčame zvoliť si na rozhovor pokojné prostredie a spísať si svoje otázky a poznámky ku zvolenej téme.

Ak Vám mentoringový rozhovor pomohol a chcete podporiť túto našu službu aj finančne, môžete nám poslať akýkoľvek príspevok priamo na účet nášho OZ: IBAN: SK40 0900 0000 0051 5282 7560.

Pomôžete nám tak šíriť posolstvo Katechéz Dobrého pastiera a podporovať átriá na Slovensku.


Najbližšie termíny mentoringu

Pre rezerváciu termínu kliknite na konkrétny termín v kalendári a vyplňte požadované údaje. Ak Vám žiaden z termínov nevyhovuje, kontaktujte nás a dohodneme sa na inom termíne.

Chcete dostávať novinky z Katechéz?


Chcem darovať

Darujte pravidelne 5, 10, 20 alebo 50 eur mesačne, aby deti na celom Slovensku mohli spoznávať Ježiša a jeho lásku. Číslo účtu nášho OZ je: SK4009000000005152827560.