Formačné stretnutia

Formačné stretnutia

Aby sme mohli deťom ponúknuť to najlepšie a aby mohla naša služba v átriu rásť, je potrebné sa neustále vzdelávať a prehlbovať si naše vedomosti aj zručnosti.

Čo je to formačné stretnutie?
Formačné stretnutie je pravidelné podvečerné stretnutie vedúcich átrií, asistentov a spolupracovníkov átrií.

Ako formačné stretnutie prebieha?
Počas 3 hodinového stretnutia sa dve hodiny podrobne teoreticky venujeme jednému tematickému celku, súčasťou sú aj prezentácie súvisiacich katechéz. Posledná pol hodina je vyhradená na vaše otázky a spoločné zdieľanie sa.

Kde formačné stretnutia prebiehajú?
Formačné skupinky prebiehajú vždy v átriu v spádových oblastiach po celom Slovensku. Pre detailné informácie si pozrite tabuľku plánovaných formačných skupiniek nižšie.

Kto formačné stretnutie vedie?
Formačné stretnutie vedie skúsená katechétka – lektorka. V tomto školskom roku ich vedie Mária Dzurillová.

Môže prísť na formačné stretnutie niekto, kto nemá žiadne skúsenosti s programom Katechéz Dobrého pastiera?
Formačné stretnutia sú určené vedúcim a asistentom átrií. Ak nemáte žiadne skúsenosti s programom Katechéz Dobrého pastiera môžu byť pre vás informácie, ktoré zaznejú na formačnom stretnutí nezrozumiteľné. Pokiaľ by ste sa napriek tomu chceli formačného stretnutia zúčastniť, kontaktujte dopredu našu lektorku Máriu Dzurillovú (maria@katechezydp.sk), ktorá zváži vašu účasť a prípadne vám odporučí vhodnejšiu formu, ako sa o programe Katechéz Dobrého pastiera môžete dozvedieť viac.

Musím sa dopredu na formačnú skupinku prihlásiť?
Na formačnú skupinku sa treba dopredu prihlásiť priamo cez linku Prihlásiť sa nižšie v tabuľke plánovaných formačných skupiniek. Po úspešnom prihlásení sa Vám príde potvrdzovací email. Je pre nás dôležité vedieť, koľkí z vás sa formačnej skupinky zúčastnia, preto vás prosíme, aby ste sa vždy prihlásili.

Aký je poplatok za účasť na formačnom stretnutí?
Vzhľadom na náklady, ktoré s formačnými skupinkami máme, je poplatok za 1 formačnú skupinku 4€ a platí sa v hotovosti na mieste.

Pre viac informácii k formačným stretnutiam nás, prosím, kontaktujte na e-mail: maria@katechezydp.sk


Termíny plánovaných stretnutí:


Harmonogram doplníme čoskoro

Chcete dostávať novinky z Katechéz?


Chcem darovať

Darujte pravidelne 5, 10, 20 alebo 50 eur mesačne, aby deti na celom Slovensku mohli spoznávať Ježiša a jeho lásku. Číslo účtu nášho OZ je: SK4009000000005152827560.