Formačné skupinky

Formačné skupinky

Aby sme mohli deťom ponúknuť to najlepšie a aby mohla naša služba v átriu rásť, je potrebné sa neustále vzdelávať a prehlbovať si naše vedomosti aj zručnosti.

Čo je to formačná skupinka?
Formačná skupinka je pravidelné podvečerné stretnutie vedúcich átrií, asistentov a spolupracovníkov átrií.

Ako formačná skupinka prebieha?
Počas 3 hodinového stretnutia sa dve hodiny podrobne teoreticky venujeme jednému tematickému celku, súčasťou sú aj prezentácie súvisiacich katechéz. Posledná hodina je vyhradená na vaše otázky a spoločné zdieľanie sa.

Kde formačné skupinky prebiehajú?
Formačné skupinky prebiehajú vždy v átriu v spádových oblastiach po celom Slovensku. Pre detailné informácie si pozrite tabuľku plánovaných formačných skupiniek nižšie.

Kto formačnú skupinku vedie?
Formačnú skupinku vedie skúsená katechétka – lektorka. V tomto školskom roku ich vedie Mária Dzurillová.

Môže prísť na formačnú skupinku niekto, kto nemá žiadne skúsenosti s programom Katechéz Dobrého pastiera?
Formačné skupinky sú určené vedúcim a asistentom átrií. Ak nemáte žiadne skúsenosti s programom Katechéz Dobrého pastiera môžu byť pre vás informácie, ktoré zaznejú na formačnej skupinke nezrozumiteľné. Pokiaľ by ste sa napriek tomu chceli formačnej skupinky zúčastniť, kontaktujte dopredu našu lektorku Máriu Dzurillovú (maria@katechezydp.sk), ktorá zváži vašu účasť a prípadne vám odporučí vhodnejšiu formu, ako sa o programe Katechéz Dobrého pastiera môžete dozvedieť viac.

Musím sa dopredu na formačnú skupinku prihlásiť?
Na formačnú skupinku sa treba dopredu prihlásiť priamo cez linku Prihlásiť sa nižšie v tabuľke plánovaných formačných skupiniek. Po úspešnom prihlásení sa Vám príde potvrdzovací email. Je pre nás dôležité vedieť, koľkí z vás sa formačnej skupinky zúčastnia, preto vás prosíme, aby ste sa vždy prihlásili.

Aký je poplatok za účasť na formačnej skupinke?
Vzhľadom na náklady, ktoré s formačnými skupinkami máme, je poplatok za 1 formačnú skupinku 4€ a platí sa v hotovosti na mieste.

Pre viac informácii k formačným skupinkám nás, prosím, kontaktujte na e-mail: maria@katechezydp.sk


Termíny plánovaných skupiniek:


Poprad 7.2.2020

Čas: 17:30 - 20:00

Téma: Podobenstvá o Božom kráľovstve

Prešov 10.2.2020

Čas: 17:30 - 20:00

Téma: Podobenstvá o Božom kráľovstve

Dolný Kubín 2.3.2020

Čas: 16:30 - 19:00

Bratislava 16.3.2020

Čas: 17:30 - 20:00

Poprad 27.3.2020

Čas: 17:30 - 20:00

Chcete dostávať novinky z Katechéz?

Chcem darovať

Darujte pravidelne 5, 10, 20 alebo 50 eur mesačne, aby deti na celom Slovensku mohli spoznávať Ježiša a jeho lásku. Číslo účtu nášho OZ je: SK4009000000005152827560.